Tüm çocuk misafirler kabul edilmektedir.

MARINA BEACH CLUB

Farklı ambiyansa sahip dört adet su üstü güneşlenme platformları ile incecik kuma sahip kumsalıyla yeşillikler içinde hamaklar ve kumların üzerinde tüllerle çevrili özel localarıyla turkuazın her tonu eşliğinde sizlere tam anlamıyla sahil keyfini hissettiren Marina Beach Club tatilinizi anlamlı kılıyor. Tüm bunlara denize karşı özel masaj alanımızda rahatlamanın dayanılmaz cazibesini ekliyoruz.

 

Doğal kayalıkların arasındaki Beach Club'da tarihi sütunlarla çevrili avlusu ve yemyeşil bahçesiyle denize karşı lounge keyfini yaşatıyoruz.

 

Beach Club'da misafirlerimizin seyahatlerine keyif katmak amacıyla ayrıca özel BBQ, Kumsal Ateşi gibi geceler düzenleniyor.

 

250 kişi kapasiteli Beach Çlub'ımız otelimizde konaklayan misafirlerimiz için gün boyu en keyifli mekân, günübirlik misafirlerimiz için en iyi alternatif, Ada'nın marinasında teknesini bağlayan denizciler için özel bir köşe.

 

Mavi Bayraklı Marina'mızda teknelerin bağlamasına imkân verecek özel tonoz sistemi bulunmaktadır. Teknelerden gelen misafirlerimiz Ada ve Otelin tüm imkânlarından yararlanabilmektedirler. Ada’mızda teknelere elektrik ve su hizmetleri ayrıca özel catering servisi verilmektedir.